karty

globus

Nasz zespół


Wszyscy dorośli pracujący w naszych placówkach wspierają dziecko w pełnym rozwoju osobowym. Dzięki temu dzieci rozwijają samoświadomość, co pozwala im na samoocenę własnych działań.

Kadra naszych placówek to ludzie zaangażowani we własny rozwój, otwarci i doświadczający ciągłego rozwoju w kontakcie z drugim człowiekiem małym, czy dużym. To osoby, które pragną towarzyszyć dzieciom i sobie nawzajem w wielkiej przygodzie życia.

Uczestniczą oni w cyklicznych warsztatach umiejętności i kompetencji wychowawczych wg koncepcji duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jesper Julla oraz w cyklicznych warsztatach rozwoju osobistego według NVC , prowadzonych przez certyfikowanych trenerów międzynarodowej organizacji CNVC , którą założył Marshall Rosenberg, psycholog, filozof, światowej sławy działacz na rzecz pokoju na świecie, twórca i autor Edukacji wzbogacającej życie”. Kadra i Personel uczestniczą na bieżąco w warsztatach i szkoleniach rozwijających umiejętności i kompetencje edukacyjne, wychowawcze i opiekuńcze.

Agnieszka Satalecka

Dyrektor Szkoły

Anna Makarewicz

Nauczyciel, Wychowawca

Izabela Frankowska

Prowadzi popołudniowy blok zajęć

Anna Grzeszczak

Asystent Nauczyciela

Urszula Parfienowicz

Nauczyciel języka angielskiego

Katarzyna Makarewicz

Zajmuje się terapią pedagogiczną oraz administracją

Katarzyna Zarzycka

Intendentka/Kucharka

Bartłomiej Sobieraj

Dowóz dzieci

Jakub Sobieraj

Kucharz

Osoby współpracujące ze szkołą:

 

Akademia Rosenberga
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Ul. Kwitnącej Wiśni 13
Łoziska
05-506 Lesznowola
696-068-488