karty

globus

Nasz zespół


Wszyscy dorośli pracujący w naszych placówkach wspierają dziecko w pełnym rozwoju osobowym. Dzięki temu dzieci rozwijają samoświadomość, co pozwala im na samoocenę własnych działań.

Kadra naszych placówek to ludzie zaangażowani we własny rozwój, otwarci i doświadczający ciągłego rozwoju w kontakcie z drugim człowiekiem małym, czy dużym. To osoby, które pragną towarzyszyć dzieciom i sobie nawzajem w wielkiej przygodzie życia.

Uczestniczą oni w cyklicznych warsztatach umiejętności i kompetencji wychowawczych wg koncepcji duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jesper Julla oraz w cyklicznych warsztatach rozwoju osobistego według NVC , prowadzonych przez certyfikowanych trenerów międzynarodowej organizacji CNVC , którą założył Marshall Rosenberg, psycholog, filozof, światowej sławy działacz na rzecz pokoju na świecie, twórca i autor Edukacji wzbogacającej życie”. Kadra i Personel uczestniczą na bieżąco w warsztatach i szkoleniach rozwijających umiejętności i kompetencje edukacyjne, wychowawcze i opiekuńcze.

Agnieszka Satalecka

Dyrektor Szkoły

Anna Makarewicz

Nauczyciel, Wychowawca

Izabela Frankowska

Prowadzi popołudniowy blok zajęć

Anna Grzeszczak

Asystent Nauczyciela

Katarzyna Makarewicz

Zajmuje się terapią pedagogiczną oraz administracją

Katarzyna Zarzycka

Intendentka/Kucharka

Bartłomiej Sobieraj

Dowóz dzieci

Jakub Sobieraj

Kucharz

Osoby współpracujące ze szkołą:

 

Akademia Rosenberga
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Ul. Kwitnącej Wiśni 13
Łoziska
05-506 Lesznowola
696-068-488